Farklı Beklentilere, Farklı Çözümler..

Arma Bilişim tecrübe ve konuya uzman bakışıyla objektif biçimde değerlendirmekte, dinamik, yenilikçi, gelişimci bir yaklaşımla müşteri memnuniyeti sağlamaya çalışmaktadır

SİSTEM ÇÖZÜMLERİ

GÜVENLİK ÇÖZÜMLERİ

BAKIM DESTEK

ALTYAPI ÇÖZÜMLERİ

BULUT ÇÖZÜMLERİMİZ

BT Altyapınız Kişisel Verileri Koruma Kanununa Ne kadar Hazır ?

  • Sunucu ve Veri depolama sistemleriniz güvende mi?
  • Network Sistemlerinizi ne kadar yönetebiliyorsunuz?
  • İç ve dış açıklarınızın farkında mısınız?
  • Verileriniz güvenli bir şekilde yedekleniyor mu?
  • Kullanıcılarınızı doğru yetkilendirdiniz mi?
  • Loglarınız doğru bir şekilde tutuluyor mu?
  • Herhangi bir DLP çözümü kullanıyor musunuz?
  • Mobil kullanıcılarınızı yönetebiliyor musunuz?
VERİ MERKEZİ ÇÖZÜMLERİ

VERİ MERKEZİ ÇÖZÜMLERİ

Arma Bilişim, fiziksel altyapı planlamadan en üst katman uygulamalara kadar bir veri merkezinin oluşmasında gerekli tüm bileşenleri uzman deneyimli kadrosu ile müşterilerine sunmaktadır. Arma Bilişim veri merkezi tecrübe ve uzmanlığından faydalanarak bilgi teknolojileri altyapılarınızın kesintisiz ve verimli çalışmasını sağlayabilliriz.

NETWORK ÇÖZÜMLERİ

NETWORK ÇÖZÜMLERİ

Network çözümleri söz konusu olduğunda sanal ağ, yerel ağ, kablosuz ağ, uzak alan ağ ve güvenli uzak erişim gibi farklı teknolojiler gündeme gelmektedir. Bu doğrultuda sıralanan bu hususlardaki kurulum hizmetleri network çözümleri içerisine girmektedir. Ayrıca, bu teknolojiler hakkında danışmanlık hizmeti sunmak da network çözümleri formatına dahil olmaktadır.

GÜVENLİK ÇÖZÜMLERİ

GÜVENLİK ÇÖZÜMLERİ

Arma Bilişim; veriyi güvende tutmak için her katmanda önlemler alabilen iş ortakları ve sektör tecrübeli güvenlik danışmanlarıyla müşterilerimize uçtan uca güvenlik çözümleri sunmaktadır. Diğer bir yandan veriye erişim için yapılan saldırılar her geçen gün karmaşıklaşmakta ve şekil değiştirmektedir.

BAKIM VE DESTEK ÇÖZÜMLERİ

BAKIM VE DESTEK ÇÖZÜMLERİ

İşletmeler için bakım ve destek çözümleri hayati önem taşımaktadır. Zira sadece bilgisayar ya da benzeri cihazların değil yerel ağ üzerinde oluşabilecek sorunların giderilmesi noktasında da bu hizmetleri etkili bir hizmet sunmaktadır.