Sanal Veri Merkezi Hizmeti Belirlediğiniz kaynaklar doğrultusunda, bütün veri merkezi ihtiyaçlarınızı self servis deneyim ile tek bir ekrandan yönetebileceğiniz bir servistir. Bu hizmetler sayesinde tüm bilgi teknolojileri altyapısını Veri Merkezleri’nde konumlandırabilir, böylece altyapı ve bakım maliyetlerini düşürürken daha esnek bir altyapıya sahip olabilirsiniz. NETWORK ÇÖZÜMLERİ Ağ yönetimi işletmeler için çok önemli bir faktördür. İşletmeler veri kaybı, verimlilik kaybı hatta ağlarıyla ilgili oluşan sorunlar nedeni ile işletmelerin itibar kaybına sebep olabilir. Entegre ve Yönetimi Kolay Çözümler McAfee dünyanın lider bağımsız siber güvenlik şirketlerindendir. McAfee, birlikte çalışmanın yarattığı güçten ilham alır ve dünyayı daha güvenli bir yer yapan kurumsal ve bireysel çözümler geliştirir. Güvenli Veri Merkezi Bilgi teknolojileri altyapılarınızın kesintisiz ve verimli çalışmasını sağlayabillir; maliyetlerinizi operasyonel ve bütçesel olarak düşürürek firmanıza katma değer sağlayabilirsiniz

Farklı Beklentilere, Farklı Çözümler..

Arma Bilişim tecrübe ve konuya uzman bakışıyla objektif biçimde değerlendirmekte,
dinamik, yenilikçi, gelişimci bir yaklaşımla müşteri memnuniyeti sağlamaya çalışmaktadır

SİSTEM ÇÖZÜMLERİ

GÜVENLİK ÇÖZÜMLERİ
BAKIM DESTEK
ALTYAPI ÇÖZÜMLERİ
BULUT ÇÖZÜMLERİMİZ

BT Altyapınız Kişisel
Verileri Koruma Kanununa
Ne Kadar Hazır ?

  • Sunucu ve Veri depolama sistemleriniz güvende mi?
  • Network Sistemlerinizi ne kadar yönetebiliyorsunuz?
  • İç ve dış açıklarınızın farkında mısınız?
  • Verileriniz güvenli bir şekilde yedekleniyor mu?
  • Kullanıcılarınızı doğru yetkilendirdiniz mi?
  • Loglarınız doğru bir şekilde tutuluyor mu?
  • Herhangi bir DLP çözümü kullanıyor musunuz?
  • Mobil kullanıcılarınızı yönetebiliyor musunuz?
VERİ MERKEZİ ÇÖZÜMLERİ

Arma Bilişim, fiziksel altyapı planlamadan en üst katman uygulamalara kadar bir veri merkezinin oluşmasında gerekli tüm bileşenleri uzman deneyimli kadrosu ile müşterilerine sunmaktadır. Arma Bilişim veri merkezi tecrübe ve uzmanlığından faydalanarak bilgi teknolojileri altyapılarınızın kesintisiz ve verimli çalışmasını sağlayabilliriz.

NETWORK ÇÖZÜMLERİ

Network çözümleri söz konusu olduğunda sanal ağ, yerel ağ, kablosuz ağ, uzak alan ağ ve güvenli uzak erişim gibi farklı teknolojiler gündeme gelmektedir. Bu doğrultuda sıralanan bu hususlardaki kurulum hizmetleri network çözümleri içerisine girmektedir. Ayrıca, bu teknolojiler hakkında danışmanlık hizmeti sunmak da network çözümleri formatına dahil olmaktadır.

GÜVENLİK ÇÖZÜMLERİ

Arma Bilişim; veriyi güvende tutmak için her katmanda önlemler alabilen iş ortakları ve sektör tecrübeli güvenlik danışmanlarıyla müşterilerimize uçtan uca güvenlik çözümleri sunmaktadır. Diğer bir yandan veriye erişim için yapılan saldırılar her geçen gün karmaşıklaşmakta ve şekil değiştirmektedir.

BAKIM VE DESTEK ÇÖZÜMLERİ
İşletmeler için bakım ve destek çözümleri hayati önem taşımaktadır. Zira sadece bilgisayar ya da benzeri cihazların değil yerel ağ üzerinde oluşabilecek sorunların giderilmesi noktasında da bu hizmetleri etkili bir hizmet sunmaktadır.