ARMA BİLİŞİM

Arma Bilişim A.Ş. bilişim sektöründe uçtan uca anahtar teslim çözümler üreten ve ürettiği bu çözümlere  bakım , danışmanlık anlaşmaları yapan entegratör bir firmadır.Tecrübeli ve dinamik bir kadronun biraraya gelmesi ile müşteri memnuniyetini ön planda tutarak profesyonel yaklaşımını kalite ile birleştirip sizlere en uygun çözümleri sunmak için çalışmaktadır.

 

Bilişim sektöründe hızla değişen, gelişen teknolojilerle birlikte bilginin değeri, farklılaşma, uzmanlık ve esnek çözümlerle sürdürülebilir karlılıkları sağlamak kurumlar için hayati önem taşımaktadır.

 

Bu farkındalık ile hedefimiz,  müşteri beklentilerini doğru analiz etmek, doğru kaynaklara yönlendirmek, verimli, sürdürülebilir, esnek ve katma değer sağlayan çözümler üretmektir.

 

Bilişim sektöründe bizi farklılaştıran, 20 yılda edindiğimiz tecrübe , bilgiden aldığımız güç ve güven ile kaynakların doğru kullanımını odağına alan, müşteri beklentlerine en iyi entegre olacak projeleri üretip , bu projelerin sürdürülebilirliğini sağlamamızdır.

Arma bilisim olarak , hedeflediğimiz temel ilke ;

Bilişim sektörünün tüm yenilikleri yakından takip edip bu teknolojileri müşterilerimizin güvenle ve sorunsuz olarak kullanmasını sağlayarak onların kendi ürettikleri hizmetlere katma değer kazandırmalarına ve bu sayede  rekabetteki güçlerini arttırmalarına yardımcı olmaktır.